KONST / Litografier / Färglitografi 11299134
*
nr 1129 9134
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), 130/290, bladets mått: 50x40
Kondition: oramad
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 september 2017
kl 18:38:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/9 20:35:23
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marion belin
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:49
*
Marion Belin
Kondition: oramad
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
nr 1129 9134
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), 130/290, bladets mått: 50x40
Kondition: oramad
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 september 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/9 20:35:23 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marion belin
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:49



